Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 259219 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Generácia SFP9 A1 predstavuje ďalší evolučný krok úspešnej rodiny pištolí SFP9. Kombináciu overených vlastností pôvodného modelu s vylepšenou ergonómiou, ovládaním a optimalizovanou charakteristikou spúšte ocenia profesionáli s vysokými nárokmi.
Model SFP9F OR A1 (Fullsize) je vďaka dlhšej hlavni, ktorá zabezpečuje vyššiu úsťovú energiu strely, a predĺženej zámernej presnejšia. Hlaveň a záver tejto pištole sú približne o 10 mm dlhšie oproti štandardnej verzii. Záver s dodatočnými drážkami pre dokonalý úchop pištole. Upravená štruktúra povrchu uľahčuje bezpečnú manipuláciu bez námahy aj s mokrými, spotenými alebo špinavými rukami a v rukaviciach.
Obojstranná drážkovaná plocha ako kontrólny hmatový bod ukazováka. Vylepšené vlastnosti spúšte vďaka špeciálnej povrchovej úprave jednotlivých komponentov spúšte (nikel-teflón), vrátane tiahla spúšte. Pyramídový záchyt záveru s optimalizovaným ryhovaním pre lepšie ovládanie. Lievik integrovaný v rukoväti pre intuitívnu a rýchlu výmenu zásobníka.
Rozšírené dno zásobníka s úchopovými drážkami podporuje rýchlu výmenu zásobníka. Vypúšťač zásobníka s povrchovou štruktúrou zlepšuje uvoľňovanie zásobníka. Modely A1 sa štandardne dodávajú bez prstových drážok. Rukoväte A1 sú na vyžiadanie dostupné aj s prstovými drážkami.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Single Action |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 114,5 mm |
| Celková dĺžka | 197 mm |
| Šírka | 33 mm |
| Výška | 139 mm |
| Dĺžka zámernej | 173 mm |
| Hmotnosť | 710 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |