Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 238821 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Model SFP9CC (Concealed Carry) je moderná samonabíjacia pištoľ určená primárne na skryté nosenie (EDC). Ide o zmenšenú verziu populárneho modelového radu SFP9, ktorá cieli na segment mikro kompaktných zbraní. Je výrazne užšia a kratšia ako štandardná SFP9, čo uľahčuje jej maskovanie pod oblečením.
Súčasťou sú vymeniteľné chrbty rukoväte, čo je v tejto triede nadštandard, a umožňuje tak prispôsobenie rôznym veľkostiam dlaní. Má plne obojstranné ovládanie, typický pádlový vypúšťač zásobníka a prípravu na kolimátor.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Single Action |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 10 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 80 mm |
| Celková dĺžka | 153 mm |
| Šírka | 29 mm |
| Výška | 112 mm |
| Dĺžka zámernej | 129 mm |
| Hmotnosť | 530 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |