Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 262505 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Pištole série SFP9 patria medzi najmodernejšie zbrane určené najmä pre ozbrojené zložky ale i občasnú športovú streľbu. Vynikajúca charakteristika spúšte s kratším chodom i resetom, podporuje vysokú presnosť i pri rýchlych streleckých sekvenciách. Patentované výstupky (hmatníky) v zadnej oblasti záveru, zjednodušujú a uľahčujú rýchlejšie obtiahnutie záveru a eliminujú skĺznutie ruky pri napínaní.
Kompletná obojstrannosť ovládacích prvkov zaručuje dokonalé ovládanie zbrane pre pravákov i ľavákov. Proces demontáže poskytuje maximálnu bezpečnosť. Na rozdiel od porovnateľných modelov sa zbraň pred rozobratím samočinne uzavrie a pred demontážou tak nie je potrebné stlačiť spúšť a urobiť ranu istoty. Ergonomická koncepcia modelu SFP9 umožňuje prostredníctvom vymeniteľných bokov a chrbtov rukoväte až 27 možných kombinácií pre nastavenie individuálneho úchopu.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Single Action |
| Závit | 13.5x1 L |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 119 mm |
| Celková dĺžka | 202 mm |
| Šírka | 33 mm |
| Výška | 137 mm |
| Dĺžka zámernej | 162 mm |
| Hmotnosť | 719 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |