Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 262677 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Pištole série P30 patria medzi najmodernejšie policajné zbrane súčasnosti. Počas ich vývoja sa kládol dôraz hlavne na bezpečnosť a dokonalú funkčnosť. To z nich urobilo ideálnu voľbu pre policajné zložky a sebaobranu.
Design zbrane má čisté tvary, obojstranné uloženie ovládacích prvkov bez výstupkov a ostrých hrán. Popri vychýrenej spoľahlivosti je P30 známa taktiež legendárnou ergonómiou úchopu. Vymeniteľné boky a chrbty rukoväte troch veľkostí sú navzájom voľne kombinovateľné a umožňujú až 27 rôznych variácií.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | SA/DA |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 98 mm |
| Celková dĺžka | 181 mm |
| Šírka | 34,8 mm |
| Výška | 138 mm |
| Dĺžka zámernej | 148,5 mm |
| Hmotnosť | 740g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |