Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 262456 | |
|---|---|---|
| Značka: | Heckler & Koch |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
MARK 23 – samonabíjacia pištoľ kal. .45ACP, čierna, kapacita zásobníka 12 nábojov, SA/DA (single action/double action), mieridlá s bielymi bodmi (1+2 body), celková dĺžka 245 mm, šírka 40 mm, výška 150 mm, dĺžka hlavne 149 mm, dĺžka zámernej 197 mm, hmotnosť so zásobníkom (bez nábojov) 1100 g, odpor spúšte 20 N (SA)/ 50 N (DA).
| Kaliber | .45 Auto (.45 ACP) |
|---|---|
| Závit | 16x1 |
| Kapacita zásobníku | 12 nábojov |
| Spúšť | SA/DA |
| Celková dĺžka | 245 mm |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 150 mm |
| Dĺžka hlavne | 149 mm |
| Dĺžka zámernej | 197 mm |
| Hmotnosť | 1100 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |