Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 96466 | |
|---|---|---|
| Značka: | Springfield Armory |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
HELLCAT® RDP - obľúbený model je teraz ponúkaný aj v konfigurácii RDP™ (Rapid Defense Package). Ta prináša 3.8" hlaveň so závitom na ústí a kompenzátor s patentovaným samouzamykacím dizajnom. Ostatné parametre ostávajú rovnaké ako u HELLCAT®. Kovaná hlaveň i záver s ochranným povrchom Melonite®. Prepracovaná spúšť Gen 2. Tríciová muška s luminiscenčným krúžkom a cieľnik s bielym zvýraznením v tvare polkruhu (obe sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z ocele). Adaptívny povrch rukoväte poskytuje výnimočnú kontrolu pri rýchlej streľbe. HELLCAT® RDP je vybavený poistkou spúšte, poistkou úderníka a indikátorom nabitej komory. Vypúšťač zásobníka sa dá otočiť na pravú stranu pre potreby ľavákov. Malé rozmery, veľká kapacita, nízka hmotnosť a vysoká spoľahlivosť robia z HELLCAT®RDP dokonalú zbraň na skryté nosenie.
Zbraň disponuje prípravou na uchytenie kolimátora. Kolimátory Shield Sights, Leupold Delta Point, JPoint, Tricijon MS03 & MS04, Springfield HEX WASP, Vortex Defender, Swampfox Sentinel, Sig Romeo Zero, Primary Arms Classic 21mm, Viridian RFX15, Crimson Trace CTS-1550/CT-RAD a Advanced Optics Nuwa sa montujú priamo na zbraň bez použitia montážnej platničky. Na ostatné značky treba zakúpiť montážnu platničku.
Návod na montáž kompenzátora: www.instructions.hs-produkt.hr/kompenzator
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Striker Fired |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor, S kompenzátorom |
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Kapacita zásobníku | 11/13 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 98 mm |
| Celková dĺžka | 171.5/178 mm (bez/s kompenzátorom) |
| Šírka | 25.4 mm |
| Výška | 102mm |
| Hmotnosť | 550 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |