Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 97107 | |
|---|---|---|
| Značka: | Springfield Armory |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Nový kompaktný Echelon™ 4.0 C si zachováva kľúčové vlastnosti plnohodnotného modelu, no s kratšou 4" hlavňou, menšou rukoväťou a zásobníkmi s nižšou kapacitou 15/18 nábojov, ponúka lepšiu skryteľnosť a pohodlnejšie nosenie. Vysoko prispôsobivá modulárna platforma ponúka vynikajúcu ergonómiu a množstvo patentovaných funkcií. Centrálna prevádzková jednotka COG je úplne nezávislá, čo umožňuje jednoduchú výmenu medzi rôznymi veľkosťami tela zbrane v priebehu niekoľkých sekúnd. Precízne vyrobené šasi z nehrdzavejúcej ocele odolá aj tým najdrsnejším podmienkam a slúži ako robustné puzdro pre tento patentovaný systém. Revolučná montáž optiky so systémom variabilného rozhrania (VIS) umožňuje nainštalovať kolimátory rôznych značiek, bez použitia montážnej platničky. Jednoducho nakonfigurujte samosvorné kolíky do požadovanej polohy a máte k dispozícii montáž s maximálne nízkym osadením pre dokonale presné a intuitívne zacielenie. Echelon™ disponuje kovanou hlavňou i záverom s ochranným povrchom Melonite, poistkou spúšte, poistkou úderníka, indikátorom nabitej komory a obojstranným vypúšťaním zásobníka. (EC9409B-3D)
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Striker Fired |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 15/18 nábojov |
| Mieridlá | 3-Dot Tritium |
| Dĺžka hlavne | 102 mm |
| Celková dĺžka | 184 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 130mm |
| Hmotnosť | 680 g (s 15 ranovým zásobníkom) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |