Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | BRO-1CB-GNB | |
|---|---|---|
| Značka: | Bubix |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Nový rakúsky sub-kompakt s možnosťou zmeny kalibru vhodný pre pravákov i ľavákov. BUBIX BRO disponuje úchopovou poistkou spúšte, poistkou úderníka a horným indikátorom nabitej komory, ktorý je viditeľný a hmatateľný aj v rukaviciach.
Vypúšťač zásobníka i záchyt záveru sú obojstranné, prispôsobené pre pravákov i ľavákov. Cieľnik a muška sú stranovo nastaviteľné, vyrobené z polyméru a majú biele zvýraznenie. Zväčšený priestor lúčika pre streľbu v rukaviciach. Pištoľ je možné v puzdre uzamknúť zámkom (nie je súčasťou balenia).
Zbraň je dodávaná s pohodlným obojstranným IWB puzdrom s istiacou šnúrou ktorá sa pripevní k opasku. Nízka hmotnosť, vysoká spoľahlivosť a kvalitná spúšť robia z BUBIX BRO vynikajúcu zbraň na skryté nosenie i intenzívnu streľbu na strelnici.
MULTIKALIBROVÁ PLATFORMA
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kapacita zásobníku | 12 nábojov |
|---|---|
| Dĺžka hlavne | 90 mm |
| Celková dĺžka | 161,5 mm |
| Šírka záveru | 24,4 mm |
| Dĺžka zámernej | 142 mm |
| Výška | 120-130 mm (ploché dno/predĺžené dno) |
| Hmotnosť | 560-590 g (v závislosti od kalibra) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |