Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | PO9240AOS | |
|---|---|---|
| Značka: | Springfield Armory |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
1911 Operator® od Springfield Armory je špičková taktická pištoľ na platforme 1911 s prvotriednymi ovládacími prvkami. Kovaný rám a záver, srdce a duša všetkých pištolí Springfield Armory 1911, odlišuje túto zbraň od liatych modelov konkurentov tým, že ich prekonáva v sile aj odolnosti. 5" hlaveň match-grade, vyrobená z kovanej nehrdzavejúcej ocele pre maximálnu odolnosť a robustnosť, je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu životnosť a výkon. Rukoväte G10 od VZ Grips®, kombinujú atraktívny vzhľad s hlbokým vrúbkovaním pre maximálne pevný kontakt. Obojstranná manuálna poistka a dlaňová poistka. Dobre viditeľná tríciová muška a cieľnik so zvýraznenými bielimi bodkami. Špičková povrchová úprava Cerakote®. Skeletový bicí kohút a picatinny lišta. V balení dva 8 ranové zásobníky, prepravné puzdro a zámok na zbraň.
PARAMETRE:
| Kaliber | .45 Auto (.45 ACP) |
|---|---|
| Spúšť | Single Action |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 8 |
| Dĺžka hlavne | 127 mm |
| Výška | 133 mm |
| Celková dĺžka | 218 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:16" |
| Odpor spúšte | 2.5 kg |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |