Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 33620D | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Predĺžená rukoväť so závesným očkom cca 12 cm
- Krátka protiľahlá rukoväť cca 3 cm
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | 100% Liatina |
| Rozmer | cca 32,5 x 6,5 cm |
| Spodný priemer | cca 25 cm |
| Hmotnosť | cca 3,1 kg |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |