Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 33620C | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Predĺžená rukoväť so závesným očkom cca.12 cm
- Krátka protiľahlá rukoväť cca. 2,5 cm
| Spodný priemer | cca 20 cm |
|---|---|
| Rozmer | cca 27 x 6 cm |
| Hmotnosť | cca 2,4 kg |
| Materiál | 100% Liatina |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |