Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
Veľmi stabilná topánka odolná voči poveternostným vplyvom ako dážď, sneh či mráz. Pánska Cheyanne II má nepremokavú konštrukciu vyrobenú z pružnej nepremokavej kože a ručne vyrobenú podrážku z vulkanizovanej gumy. Pridajte 200g-movú izoláciu a získate dokonalý štýl a pohodlie v chladnom počasí.
| USA | UK | EU | CM |
| 7 | 6 | 40 | 25 |
| 7,5 | 6,5 | 40,5 | 25,5 |
| 8 | 7 | 41 | 26 |
| 8,5 | 7,5 | 41,5 | 26,5 |
| 9 | 8 | 42 | 27 |
| 9,5 | 8,5 | 42,5 | 27,5 |
| 10 | 9 | 43 | 28 |
| 10,5 | 9,5 | 43,5 | 28,5 |
| 11 | 10 | 44 | 29 |
| 11,5 | 10,5 | 44,5 | 28,5 |
| 12 | 11 | 45 | 30 |
| 12,5 | 11,5 | 45,5 | 30,5 |
| 13 | 12 | 46 | 31 |
| 14 | 13 | 47 | 32 |
| 15 | 14 | 48 | 33 |
| 16 | 15 | 49 | 34 |
| 17 | 16 | 50 | 35 |
| Zvršok | Nepremoková koža |
|---|---|
| Stielka | Odnímateľná, EVA stielka, mikrovlna topcover |
| Izolácia | 200 g |
| Podrážka | Ručne vyrobená nepremokavá vulkanizovaná guma |
| Šev | zapečatený vodotesný |
| Výška | 18,5 cm |
| Do teploty | -32 °C |
| Farba | Chipmunk, Black |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |