Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 059556 | |
|---|---|---|
| Značka: | Edelrid |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Ultraľahká a kompaktná osma Edelrid Mago 8 pre použitie pre laná s tenkým priemerom. Je určená na zaisťovanie prvolezca alebo druholezca, na spúšťanie a zlaňovanie pri lezení. Má špeciálnu geometriu s výstupkami pre realizáciu rôznych úrovní brzdenia.
Certifikácia CE 0123, EN 15151–2:2012
| Farba | modrá |
|---|---|
| Materiál | zliatina hliníka |
| Vhodné pre | lano s Ø 6-9,5 mm |
| Rozmer | 105 x 70 mm |
| Hmotnosť | 38 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |