Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 4235E5 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
3 vrhacie nože s motívom draka na čepeli sú vhodné na športové účely a na nácvik vrhacích techník, rukoväť je opletená šnúrkou. Dodané sú v nylonovom puzdre, ktoré je možné upevniť na opasok.
| Počet ks v balení | 3 ks |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| Celková dĺžka | 19 cm |
| Dĺžka čepele | 11,5 cm |
| Hmotnosť | 50 g |
| Hmotnosť balenia | 180 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |