Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 0.9563.C | |
|---|---|---|
| Značka: | Victorinox |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Vreckový nôž Victorinox RangerGrip 55 Red/Black sa dodáva v červeno-čiernej farbe a je vhodný outdoorový multifunkčný nástroj. Vyrobený vo Švajčiarsku.
Má 12 funkcií:
| Materiál čepele | X55CrMo14 |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 10 cm |
| Celková dĺžka | 22,5 cm |
| Dĺžka rukoväte | 13 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |