Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | (0.9023) 0.8513 | |
|---|---|---|
| Značka: | Victorinox |
|
| Sklad: | skladom | |
Veľký vreckový švajčiarsky nôž Victorinox Outrider RED vhodný na použitie doma i vonku. Okrem iného zahŕňa skrutkovač Phillpis i nožnice.
Má 11 funkcií:
| Materiál čepele | X55CrMo14 |
|---|---|
| Materiál rukoväte | Polyamid |
| Dĺžka čepele | 8,7 cm |
| Dĺžka rukoväte | 11,1 cm |
| Hmotnosť | 156 g |
| Počet funkcií | 14 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |