Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 1.3713 | |
|---|---|---|
| Značka: | Victorinox |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Vreckový nožík Victorinox Huntsman RED vyrobený vo Švajčiarsku je vhodný pre lovcov a poľovníkov, pri kempovaní i turistike a aj pri šplhaní.
Dodávaný v červenej farbe.
Má 15 funkcií:
| Materiál čepele | X55CrMo14 |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 6,8 cm |
| Celková dĺžka | 16 cm |
| Dĺžka rukoväte | 9,1 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |