Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 45751B | |
|---|---|---|
| Značka: | Fox Outdoor |
|
| Sklad: | skladom | |
- Čepeľ s hladkým ostrím a
- Špendlík pre palec vpravo
- TPR plastová rukoväť s upevňovacím očkom
- Ergonomicky tvarovaná
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Celková dĺžka | 19,5 cm |
| Dĺžka čepele | cca 8 cm |
| Hmotnosť | cca 80 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |