Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | K547 | |
|---|---|---|
| Značka: | Kandar |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Je to nôž na všetko. Na turistiku, ako záložný nôž vždy po ruke, na chatu, k vode, do auta.... Jednoduché otváranie pomocou jedného prsta. Vyskakovací asistent otvárania. Klip na zavesenie je súčasťou noža, nie je potrebné ani púzdro na prevoz. Hrúbka čepele je cca. 3 mm. Konštrukcia je celokovová a 3D rukovať je obložená z "leteckého" hliníka.
| Celková dĺžka | 20,9 cm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 8,7 cm |
| Šírka čepele (najšíršia časť) | 2,7 cm |
| Hrúbka čepele (najhrubšia časť) | 2,9 cm |
| Hmotnosť | 118 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |