Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 44853 | |
|---|---|---|
| Značka: | Fox Outdoor |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Celková dĺžka | cca 19 cm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | cca 8,5 cm |
| Hmotnosť | cca 140 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |