Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N542A | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Spoľahlivý a mimoriadne pevný pružinový nôž od značky BSH ADVENTURE.
Tento predmet je zdobený jedinečnou maskáčovou potlačou z listov konope .
Čepeľ skladacieho noža N-542A je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440, navyše pokrytá tmavosivou ochrannou vrstvou .
Tento materiál je mimoriadne odolný voči poškodeniu a dodatočný povlak účinne minimalizuje trenie.
Široká čepeľ s profilom drop point sa vyznačuje veľkým a efektívnym prehnutím čepele.
Ergonomicky tvarovaná rukoväť je vyrobená z odolného plastu s unikátnou povrchovou úpravou laku.
Pružinový nôž perfektne padne do ruky a zaručuje pevný a stabilný úchop .
Dá sa otvoriť pomocou asistenčného preklopného mechanizmu alebo obojstranného palcového gombíka .
Pružinový nôž má klasický liner lock , ktorý účinne znehybňuje otvorenú čepeľ.
Praktickým doplnkom je kovová spona , ktorá umožňuje pripevniť nôž na opasok.
Toto je skvelý nástroj , ktorý budete chcieť mať stále pri sebe.
Technické údaje:
| Typ noža | skladací |
|---|---|
| Profil čepele | bod pádu |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 215 mm |
| Dĺžka čepele | 95 mm |
| Dĺžka v zloženom stave | 125 mm |
| Šírka čepele | 30 mm |
| Hrúbka čepele | 3 mm |
| Hmotnosť | 265 g |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ 440 |
| Materiál rukoväte | kov + plast |
| Spôsob otvárania | palec, plutva + asistencia |
| Typ zámku | liner lock |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |