Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N502A | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Klasický a veľmi elegantný pružinový nôž od značky BSH ADVENTURE .
Nôž N-502A je perfektný EDC nástroj pre každodenné aktivity , bude vyzerať skvele za každých okolností .
Čepeľ s predĺženým rovným chrbtovým profilom je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440 , navyše pokrytá ochranným povlakom grafitovej farby.
Štíhla a pohodlná rukoväť perfektne padne do ruky a poskytuje pevný a bezpečný úchop.
Je vyrobený z oceľového opláštenia v zodpovedajúcej farbe a ozdobený zlatým nitom.
Pružinový nôž sa otvára pomocou asistenčného preklápacieho mechanizmu , čo zaisťuje jednoduché a bezproblémové otváranie noža .
Proces otvárania je bleskurýchly a mimoriadne plynulý .
Nôž má poistku Liner Lock , ktorá účinne chráni čepeľ pred nechceným zatvorením.
Nôž BSH ADVENTURE má navyše kovovú sponu , ktorá umožňuje jeho pripevnenie k opasku nohavíc.
Technické údaje:
| Typ noža | skladací |
|---|---|
| Profil čepele | rovný chrbát |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 210 mm |
| Dĺžka čepele | 95 mm |
| Dĺžka v zloženom stave | 120 mm |
| Šírka čepele | 22 mm |
| Hrúbka čepele | 2,8 mm |
| Hmotnosť | 185g |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ 440 |
| Materiál rukoväte | kov |
| Typ zámku | liner lock |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |