Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 2028/01 | |
|---|---|---|
| Značka: | Martinez Albainox |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Malý vreckový nôž s motívom psa. Jeho kompaktné rozmery umožňujú mať ho neustále pri sebe. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a pre jednoduché otváranie jednou rukou je vybavená obojstranným kolíkom. Príložky rukoväte a kovanie sú oceľové, črienky sú z plastu. V otvorenom stave čepeľ fixuje klasická chrbtová poistka.
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
|---|---|
| Celková dĺžka | 16 cm |
| Dĺžka čepele | 6,5 cm |
| Dĺžka rukoväte | 9,5 cm |
| Hmotnosť | 75 g |
| Materiál rukoväte | plast |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |