Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 45761 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Čepeľ s hladkým ostrím a špendlíkom na palec vpravo
- Plastová rukoväť s drážkou na oboch stranách
- S drážkovanou opierkou palca
- Ergonomicky tvarovaná
- Linerlock
| Celková dĺžka | cca 19,5 cm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | cca 8,5 cm |
| Hmotnosť | cca 70 g |
| Farba | modrá |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |