Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 44643 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Černená čepeľ s hladkým ostrím a kolík na palec vpravo
- Linerlock
- Kovová rukoväť s drevenou úchopovou doskou na jednej strane a upevňovacím očkom
(Drôt a farba dreva sa môžu líšiť!)
- Kovová spona na opasok
| Farba | Čierna - Hnedá |
|---|---|
| Celková dĺžka | cca 15 cm |
| Dĺžka čepele | cca 6 cm |
| Hmotnosť | cca 90 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |