Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 50998-4 | |
|---|---|---|
| Značka: | Umarex |
|
| Sklad: | skladom | |
Nôž Alpina Sport Ancho Orange s pevnou čepeľou a protišmykovou polymérovou rukoväťou. Dodáva sa s plastovým puzdrom s klipom na opasok do šírky až 5,5 cm.
| Farba | oranžová |
|---|---|
| Prevedenie | pevná čepeľ |
| Celková dĺžka | 241 mm |
| Materiál rukoväte | polymér |
| Materiál čepele | nerezová oceľ 420 |
| Dĺžka čepele | 109 mm |
| Hmotnosť | 109g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |