Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 4212E4 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Celokovový nôž "motýlik" s okrúhlym ukončením čepele a tupým ostrím na oboch stranách čepele slúži na nacvičovanie zručnosti vo flipovaní
| Farba | strieborná |
|---|---|
| Celková dĺžka | 22 cm |
| Dĺžka čepele | 9,5 cm |
| Rozmery v zloženom stave | 13 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |