Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | F139 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Čierny celokovový nôž "motýlik" s okrúhlym ukončením čepele a tupým ostrím na oboch stranách čepele slúži na nacvičovanie zručnosti vo flipovaní, zatvára sa a otvára preklopením oboch častí rukoväte. Na konci rukoväte je poistka - západka na zaistenie noža či už v zatvorenej, alebo otvorenej polohe.
Je uložený v nylonovom puzdre, ktoré sa dá pripevniť na opasok
Motýlik nôž tréningový je obľúbený bojový športový nôž hlavne u mladšej generácie nakoľko sa dajú nimi robiť rôzne triky s názvom flipovanie.
Tento nôž nemá ostrie. Je to tréningový nož s ktorým si triky môžete trénovať bez toho aby ste sa poranili. Taktiež je to vhodná antistresová pomôcka.
| Farba | čierna |
|---|---|
| Materiál | kov, nylonové puzdro |
| Celková dĺžka | 23 cm |
| Dĺžka čepele | 9,5 cm |
| Rozmery v zloženom stave | 14 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |