Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N-496B | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 440 |
|---|---|
| Typ noža | skladací |
| Profil čepele | klip |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 23,5 cm |
| Dĺžka čepele | 10,3 cm |
| Dĺžka v zloženom stave | 13,7 cm |
| Šírka čepele | 1,9 cm |
| Hrúbka čepele | 3 mm |
| Materiál rukoväte | kov |
| Spôsob otvárania | balisong (motýľ) |
| Typ zámku | západka |
| Hmotnosť | 180g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |