Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N465G | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Fantastický motýľový nôž , s ktorým môžete bezchybne vykonávať všetky druhy trikov a veľkolepú akrobaciu. Je dokonale vyvážený a má príkladné aerodynamické vlastnosti.
Motýle tradične pochádzajú z filipínskych ostrovov, kde ich využívali pri každodennej práci obyvateľov.
Model N-465E je tiež plne funkčný nôž s hladkou čepeľou .
Čepeľ s klasickým profilom clip point je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele 420. Tento materiál je odolný voči poškodeniu a chová sa skvele počas procesu ostrenia. Je dodatočne pokrytý čiernym ochranným náterom , ktorý zlepšuje jeho antikorózne a antireflexné vlastnosti.
Prelamovaná rukoväť s dizajnovým zakrivením sa tradične skladá z dvoch pohyblivých prvkov.
Nôž je vybavený západkovým zámkom , ktorý ho efektívne uzamkne v požadovanej polohe.
Štíhly a elegantný motýľ je dokonalým kúskom pre každého fanúšika.
Technické údaje:
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 420 |
|---|---|
| Typ noža | skladací |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 22 cm |
| Dĺžka čepele | 10 cm |
| Dĺžka v zloženom stave | 13 cm |
| Šírka čepele | 1,8 cm |
| Hrúbka čepele | 2 mm |
| Materiál rukoväte | kov |
| Spôsob otvárania | balisong (motýľ) |
| Typ zámku | západka |
| Hmotnosť | 105 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |