Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N-494B | |
|---|---|---|
| Značka: | Martinez Albainox |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Celková dĺžka | 22,5 cm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 9,3 cm |
| Šírka čepele | 1,9 cm |
| Hrúbka čepele | 2,8 mm |
| Dĺžka v zloženom stave | 13,5 cm |
| Oceľ | 420 |
| Materiál rukoväte | hliník s 3D potlačou |
| Zámok | západka |
| Hmotnosť | 148 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |