Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 176-025 | |
|---|---|---|
| Značka: | Morakniv |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Farba | červená |
|---|---|
| Celková dĺžka | 20,6 cm |
| Dĺžka čepele | 9,1 cm |
| Hrúbka čepele | 2 mm |
| Oceľ | C100 carbon, 59-60 HRC |
| Materiál rukoväte | polypropylén |
| Hmotnosť | 107 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |