Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 15319600 | |
|---|---|---|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Nôž je praktický retungsmesser s tanto čepeľou, rezačom pásu a rozbíjačom skla.
| Celková dĺžka | 20 cm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 9 cm |
| Hmotnosť | cca. 118 g |
| Farba | čierna |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |