Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N-190D | |
|---|---|---|
| Značka: | Kandar |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
|---|---|
| Celková dĺžka | 21,2 cm |
| Dĺžka čepele | 9,7 cm |
| Hrúbka čepele | 3 mm |
| Šírka čepele | 2,4 cm |
| Rukoväť | s obkladom imitujúcim parohy a očkom na šnúrku |
| Obal | s pripevnením na opasok |
| Hmotnosť | 124 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |