Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N-062V | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Typ noža | s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 420 |
| Materiál rukoväte | kov + plast |
| Profil čepele | karambit |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 18,5 cm |
| Dĺžka čepele | 9 cm |
| Dĺžka rukoväte | 11,5 cm |
| Šírka čepele | 3,1 cm |
| Hrúbka čepele | 3,5 cm |
| Kryt | áno, plastový |
| Hmotnosť | 85 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |