Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N-062P | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
| Celková dĺžka | 19 cm |
|---|---|
| Materiál rukoväte | kov + plast |
| Dĺžka čepele | 8,5 cm |
| Hrúbka čepele | 3,5 cm |
| Hmotnosť s puzdrom | cca 130 g |
| Obal | áno |
| Hmotnosť | 108 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |