Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | K404 | |
|---|---|---|
| Značka: | Kandar |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Vizuálne prevedenie s vlkom na rukoväti naznačuje, že nôž bude určený predovšetkým pre poľovníkov a nimrodov. Využitie však nájde aj medzi bežnými používateľmi. Nôž má veľmi jednoduché poloautomatické otváranie pomocou flippera, takže ho možno uviesť do činnosti jednou rukou.
Celý výrobok je vyrobený z nerezovej ocele v matnom sivom vyhotovení. Na zadnej strane rukoväte je praktický klip a na spodnej strane čepele je zámok Liner Lock. Samotná čepeľ má tvar Drop Point.
| Farba | šedá |
|---|---|
| Hmotnosť | 188 g |
| Celková dĺžka | 21 cm |
| Dĺžka čepele | 9 cm |
| Materiál rukoväte | kov |
| Materiál čepele | nerezová oceľ |
| Profil čepele | drop point |
| Poistka čepele | liner lock |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |