Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 4107F5 | |
|---|---|---|
| Značka: | Kandar |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Nôž je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, vďaka čomu je veľmi odolný. Laserom brúsený nôž je veľmi ostrý a je konštruovaný tak, aby bola zaistená najvyššia presnosť rezania. Vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti leží nôž pevne v ruke a jeho používanie je veľmi pohodlné.
| Farba | šedá |
|---|---|
| Celková dĺžka | 20 cm |
| Dĺžka čepele | 9 cm |
| Dĺžka rukoväte | 11 cm |
| Materiál | vysoko kvalitná oceľ |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |