Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N204A | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Tradičný poľovnícky nôž je spoľahlivým nástrojom pre prácu v teréne .
Je perfektný ako súčasť vybavenia pre bivakovanie, tábory, poľovnícke výlety alebo jednoducho pre každodennú prácu.
Lovecký nôž má čepeľ typu clip point s mierne zvlnenou čepeľou.
Čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 440 , ktorá je odolná voči korózii.
Takéto nehnuteľnosti sú nevyhnutné pre prácu v teréne pre skautov, poľovníkov, rybárov atď.
Finka má reprezentatívnu rytinu zobrazujúcu jeleňa .
Ergonomicky profilovaná rukoväť je vyrobená z dreveného obloženia.
Rukoväť má jemnú ochranu zdobenú loveckými ornamentmi , ktorá zabraňuje skĺznutiu ruky na ostrie.
Rukoväť sa smerom dozadu rozširuje, čo zaisťuje pevný a stabilný úchop .
Sada obsahuje čierny kryt z Cordury , ktorý sa dá jednoducho pripevniť na opasok.
Lovecký nôž BSH ADVENTURE je malý, ale spoľahlivý nástroj pre každého !
Technické údaje:
BSH ADVENTURE je miestom, kde sa dobrodružstvo začína... Predtým nedosiahnuteľná kvalita za dostupné ceny. Značka je známa výrobou predovšetkým nožov (taktických, poľovníckych, záchranárskych atď.), ale aj cestovných a sebaobranných doplnkov. Výberom BSH si vyberáte vynikajúci dizajn, solídne spracovanie a spoľahlivý výkon. Každý produkt bude nenahraditeľnou súčasťou vášho vybavenia!
| Typ noža | s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Profil čepele | spona na hrote |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 230 mm |
| Dĺžka čepele | 110 mm |
| Dĺžka rukoväte | 120 mm |
| Šírka čepele | 28 mm |
| Hrúbka čepele | 2,8 mm |
| Hmotnosť | 155 g |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ 440 |
| Materiál rukoväte | drevo |
| Poťah | áno, Cordura |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |