Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 1236 | |
|---|---|---|
| Značka: | Kandar |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Celková dĺžka | 34 cm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 20 cm |
| Šírka čepele | 5,1 cm |
| Hrúbka čepele | 3 mm |
| Materiál | nerezová oceľ, drevo |
| Hmotnosť | 420g |
| Hmotnosť s puzdrom | 470g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |