Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 44153 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
Černená čepeľ s hladkým ostrím. Ako aj čiastočne plnšie na oboch stranách.
- Kovový krížový chránič
- Rukoväť pozostáva z jednoduchých lisovaných kožených krúžkov
- Šité kožené puzdro s pútkom na opasok
- Držiak rukoväte s tlačidlom
| Celková dĺžka | 30,5 cm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 17,5 |
| Hmotnosť noža | 290g |
| Hmotnosť s puzdrom | 390g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |