Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | NL169R | |
|---|---|---|
| Značka: | NITECORE |
|
| Sklad: | skladom | |
Nitecore NL169R 950mAh je nabíjateľná batéria s USB-C konektorom, navrhnutá pre rôzne aplikácie, ako sú outdoorové aktivity, taktické svietidlá a ďalšie zariadenia, kde je potrebný spoľahlivý výkon a dlhá životnosť.
Kľúčové vlastnosti:
| Napätie | 3,6 V |
|---|---|
| Kapacita | 950 mAh |
| Počet cyklov nabíjania | 500 |
| Hmotnosť | 20 g |
| Dĺžka | 36,3 mm |
| Priemer | 16,5 mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |