Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | HERE FOR THE VIOLENCE | |
|---|---|---|
| Značka: | Wuben |
|
| Sklad: | skladom | |
Tieto nášivky sú obľúbené v taktickom, vojenskom a športovom prostredí, ako aj medzi vojenskými nadšencami. Môžu byť pripevnené na oblečenie, batohy, čiapky alebo iné vybavenie pomocou háčikov alebo prišité priamo na látku.
| Hmotnosť | 5g |
|---|---|
| Materiál | vyšívaný podklad |
| Dĺžka | 60mm |
| Výška | 85mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |