Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | M51617009-BK | |
|---|---|---|
| Značka: | 8 Fields |
|
| Sklad: | skladom | |
Suchý zips je perfektným riešením na pripevnenie veľkých identifikačných odznakov a nášiviek na taktické vesty, puzdrá, batohy alebo akékoľvek iné vybavenie so systémom Molle.
| Hmotnosť | 15 g |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | polyester |
| Šírka | 25mm |
| Výška | 100mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |