Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | SS00858 | |
|---|---|---|
| Značka: | Yate |
|
| Sklad: | skladom | |
Bivakovacie vrece MATY s vysokou odolnosťou proti vode a strieškou pre vyššiu ochranu proti dažďu a hmyzu.
| Konštrukcia | Hliníkové tyče, podlepené švy |
|---|---|
| Vonkajší materiál | Polyester 70D / 10000 mm H 2 O |
| Vnútorný materiál | Polyester 200D / 10000 mm H 2 O |
| Zips a obal | Dlhý zips zakrytý klopou, Prepravný obal |
| Ostatné | Sieť proti hmyzu, Napínacie šnúry, Kolíky 9 ks |
| Farba | olivová |
| Rozmery | 220 x 90 x 63 cm |
| Rozmer po zbalení | 50 x ø10 cm |
| Hmotnosť | 1290 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |