Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 100196 | |
|---|---|---|
| Značka: | Umarex |
|
| Sklad: | skladom | |
Kompaktná mačeta MachTac 4 je vďaka svojej nízkej hmotnosti na polceste medzi veľkým nožom a šikovnou mačetou. 400 mm čepeľ vyrobená z ocele 440A. Presné vedenie vďaka pogumovanej polymérovej rukoväti. MachTac 4 je dodávaná s nylonovým puzdrom, s možnosťou nosenia na opasku.
PARAMETRE:
| Materiál čepele | uhlíková oceľ 1065 |
|---|---|
| Materiál rukoväte | TPR |
| Celková dĺžka | 550 mm |
| Dĺžka čepele | 400 mm |
| Hrúbka čepele | 4,7 mm |
| Hmotnosť | 585 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |