Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27068 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Ergonomicky tvarovaná
- Protišmyková gumená rukoväť
- S chráničom prstov a 2 očkami
- Nylonové puzdro s pútkom na opasok
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Celková dĺžka | cca 55 cm |
| Dĺžka čepele | 42 cm |
| Hmotnosť s obalom | cca 730 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |