Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27065 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
-Čepeľ s hrúbkou cca 4,5 mm
- Oceľ 420 s čiernym povrchom a hrubými a jemnými pílovými zubami
- Integrovaný rezač pásov/lán
- Kužeľový otvor ako kľúč
- Je možné použiť dodatočnú konzolu
- Ergonomicky tvarovaná rukoväť
- S ochranou prstov, 2 očká
- Skrutkované drevené rukoväte
- Puzdro s 2 pútkami na opasok
| Celková dĺžka | 39 cm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 25 cm |
| Hmotnosť s puzdrom | 900 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |