Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 50961 | |
|---|---|---|
| Značka: | Umarex |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Mačeta EF 712 od nemeckého výrobcu Umarex zvládne aj náročné outdoorové aktivity. Jej prednosti oceníte v divokej prírode aj na záhrade. Monolitická konštrukcia full tang zo vzduchom kalenej ocele 440 s hrúbkou 4,5 mm má spodné hladké a vrchné zúbkovité ostrie. Vďaka perforovanému povrchu dosiahol výrobca zníženie celkovej hmotnosti, zároveň vyšperkoval už aj tak vydarený dizajn. Ergonomicky tvarovaná rukoväť príjemne sedí v dlani.
Súčasťou rukoväte je praktický hrot na rozbíjanie skla či iných krehkých materiálov. V balení nájdete nylonové puzdro na opasok s nastaviteľným popruhom umožňujúcim nosenie na ramene alebo opasku.
| Farba | čierna |
|---|---|
| Celková dĺžka | 61 cm |
| Materiál | nerezová oceľ 440 SS |
| Materiál rukoväte | polymér |
| Hrúbka čepele | 4,5 mm |
| Hmotnosť | 1045 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |