Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27073 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Pevná čierna čepeľ s pílovým chrbtom
- Nitovaná bakelitová rukoväť s chhráničom prstov a očkom
- Plášť s vetracími otvormi
- Uchytenie spojky otvorov
| Farba | čierna |
|---|---|
| Celková dĺžka | cca 59 cm |
| Dĺžka čepele | cca 45,5 cm |
| Hmotnosť s puzdrom | cca 900 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |